ad vitam æternam
  Çorum Saati
7. Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Kogresi (Bolu)

İlki 31 Mart – 2 Nisan 2004 tarihleri arasında ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Temsilciliği bünyesinde gerçekleştirilen “Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencileri Kongresi” gelenekselleşerek II. si yine ODTÜ’ nün, III. sü İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nün, IV. sü Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nün, V. si Çorum Hitit Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nün ve son olarak VI. sı Kafkas Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nün ev sahipliğinde düzenlenmiştir. “VII. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencileri Kongresi” Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü tarafından 30 Nisan- 2 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

Hitit Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ahmet ÖZALP sorumluluğunda Öğr.Gör. Veysel DİNLER ile birlikte 37 öğrenci katılmıştır. Katılımcıların büyük çoğunluğu Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden olmuştur.

 

—    Tolga EMERCE (4. Sınıf)

—    Esra DURUKAN (3. Sınıf)

—    Özlem KOLUMAN (2. Sınıf)

—    Merve DEMİREL (2. Sınıf)

—    Deniz BALCI (1. Sınıf)

hazırladıkları bildirileri başarıyla sunmuşlardır.

Başta sunumlarıyla Kongreye katkı sağlayan öğrencilerimiz olmak üzere, katılımcı tüm öğrencilerimize tebriklerimizi sunarız.

VIII. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencileri Kongresi, 2011 yılı içersinde UŞAK ÜNİVERSİTESİ’nde yapılacaktır.

Katılmayı planlayan öğrencilerimizin hazırlıklara başlamalarını öneririz.26.08.2011 03:15:00
Fotoğraflar
Videolar

  • Online ziyaretçi sayısı : 115
  • Günlük ziyaretçi sayısı : 502
  • Aylık Ziyaretçi sayısı : 11272
  • Toplam ziyaretçi sayısı : 1332993
  • IP Numaranız : 54.224.133.152

Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
TOKİ Yerleşkesi 19040 Çorum
yazışma adresi / for correspondence
PK 45 Çorum Türkiye
veysel@veyseldinler.com
 
Bu sitede yer alan yazı ve görseller ile ilgili 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Veysel Dinler'e
 aittir. Söz konusu içerik ve görseller eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde
 ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yayın ve fotokopi yoluyla çoğaltma için lütfen e-posta yoluyla izin isteyiniz.

Designed & Coded by Görkem Bektaş