ad vitam æternam
  Çorum Saati
Geleneksel Hitit Akademi Söyleşileri (Go)

30 Mart 2010 Salı günü, Hitit Akademi’nin Geleneksel Salı Seminerlerinin konukları, Hitit Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Görevlisi Veysel Dinler ve Go Kulübü üyeleri olmuştur. İzleyicilere Go oyunu anlatılarak, uygulamalı olarak Go oyunu gösterilmiştir.

Programda öncelikle Go oyununun kuralları ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Daha sonra Go tarihinden, dünyadaki gelişiminden, Türkiye’ye nasıl geldiğinden söz edilmiştir. Türkiye’de ve Çorum’da Go ile ilgili bilgiler verilmiştir. Hitit Akademinin konukseverliğinde çok özel bir etkinlik olmuştur.


 26.08.2011 02:35:00
Fotoğraflar
Videolar

  • Online ziyaretçi sayısı : 117
  • Günlük ziyaretçi sayısı : 504
  • Aylık Ziyaretçi sayısı : 11274
  • Toplam ziyaretçi sayısı : 1332995
  • IP Numaranız : 54.224.133.152

Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
TOKİ Yerleşkesi 19040 Çorum
yazışma adresi / for correspondence
PK 45 Çorum Türkiye
veysel@veyseldinler.com
 
Bu sitede yer alan yazı ve görseller ile ilgili 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Veysel Dinler'e
 aittir. Söz konusu içerik ve görseller eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde
 ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yayın ve fotokopi yoluyla çoğaltma için lütfen e-posta yoluyla izin isteyiniz.

Designed & Coded by Görkem Bektaş