ad vitam æternam
  Çorum Saati
Korsanla Mücadele Paneli

Hitit Üniversitesi ile Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ESER SAHİPLERİNİN HAKLARININ KORUNMASI VE KORSANLA MÜCADELE PANELİ, 6 Şubat 2009 tarihinde Çorum Turgut Özal İş Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.

Panelin oturum başkanlığını Çorum İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferhat KOCA yapmıştır.

Panelistlerden İLESAM Genel Başkanı Prof. Dr. Vahit BIÇAK “Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Eser, Eser Sahibi ve Eser Sahibinin Hakları”; Çorum Barosu Başkanı Avukat Mahmut BAYATLI ise “Eser Sahiplerinin Haklarının İhlali Halinde Başvurulabilecek Yollar” başlıklı konuşmalar yapmışlardır.
25.08.2011 23:42:00
Fotoğraflar
Videolar

  • Online ziyaretçi sayısı : 118
  • Günlük ziyaretçi sayısı : 505
  • Aylık Ziyaretçi sayısı : 11275
  • Toplam ziyaretçi sayısı : 1332996
  • IP Numaranız : 54.224.133.152

Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
TOKİ Yerleşkesi 19040 Çorum
yazışma adresi / for correspondence
PK 45 Çorum Türkiye
veysel@veyseldinler.com
 
Bu sitede yer alan yazı ve görseller ile ilgili 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Veysel Dinler'e
 aittir. Söz konusu içerik ve görseller eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde
 ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yayın ve fotokopi yoluyla çoğaltma için lütfen e-posta yoluyla izin isteyiniz.

Designed & Coded by Görkem Bektaş