ad vitam æternam
  Çorum Saati
Seminer Teslim Etme

Seminer Dersi alan öğrencilere duyuru

ÖDEV TESLİM KURALLARI

1- Yazım ile ilgili kurallar

FONT: Times New Roman (istisnasız metnin tümünde)

PUNTO: Bölüm başlığı (14 koyu), İkincil başlıklar (12 koyu), metin (12 düz), doğrudan alıntılı ara paragraf (11 düz), dipnot (10 düz).

BİÇİM: Düz. Sadece yabancı dil kelimeler ile vurgulanmak istenen kelimeler italik (eğik) olacaktır. Başlıklar ise daima koyu yazılacaktır.

İMLA: Türkçe imla kurallarına kesinlikle uyulacaktır. Bütün noktalama işaretlerinden sonra boşluk konur. Bağlaç “de/da” ayrı yazılır.

PARAGRAF: Önce veya sonra boşlukları olmayacaktır. Tüm metin 1,5 satır aralığı olarak ayarlanacaktır.

BAŞLIKLARIN NUMARALANDIRILMASI: Giriş, Sonuç ve Kaynakça kısımlarını numaralandırmayınız. Diğer başlıkların numaralandırılması zorunludur. Harf veya sayı şeklinde olabilir.


2- Sayfa düzeni ile ilgili kurallar

ÜST VE ALT BOŞLUK: 3 cm

SAĞ BOŞLUK: 2,5 cm

SOL BOŞLUK: 4 cm

SAYFA NUMARASI: Alt orta şeklinde ayarlanacaktır. Kapak sayfası numaralandırılmaz. İlk sayfadan itibaren 1 ile başlatınız. (bu sebeple kapağı ayrı yapmanız önerilir)

ÇIKTI: Tek yön.


3- Teslim dosyası ile ilgili kurallar

ÇIKTI TESLİMİ: Tek yön, soldan zımba ile tutturulmuş veya tercihe göre spiral yaptırılabilir. Ödevin soldan 5 zımba ve üzerine kağıt bant ile kaplama şeklinde yapılması (ucuz ve sağlam olması bakımından) önerilir. Spiral önerilmez. Plastik kapaklı bir dosyaya delgeçle delinerek de iliştirilebilir.

DİJİTAL TESLİM: Bir CD veya TAŞICI BELLEK li doğrudan teslim edilebilir veya dinlerv@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir. DİJİTAL OLARAK ULAŞTIRILMAYAN BELGE TESLİM OLUNMUŞ SAYILMAZ.


SON TESLİM TARİHİ VE SAATİ: 

29 MAYIS 2013 SAAT:17Örnek kapak için tıklayınız


26.05.2013 18:12:00
Fotoğraflar
Videolar

  • Online ziyaretçi sayısı : 62
  • Günlük ziyaretçi sayısı : 449
  • Aylık Ziyaretçi sayısı : 11219
  • Toplam ziyaretçi sayısı : 1332940
  • IP Numaranız : 54.224.133.152

Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
TOKİ Yerleşkesi 19040 Çorum
yazışma adresi / for correspondence
PK 45 Çorum Türkiye
veysel@veyseldinler.com
 
Bu sitede yer alan yazı ve görseller ile ilgili 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Veysel Dinler'e
 aittir. Söz konusu içerik ve görseller eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde
 ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yayın ve fotokopi yoluyla çoğaltma için lütfen e-posta yoluyla izin isteyiniz.

Designed & Coded by Görkem Bektaş