ad vitam æternam
  Çorum Saati
Hakkımızda

www.veyseldinler.com
, 2009 yılı Şubat ayında yayına geçmiştir. Bu internet sitesinin hazırlanmasında temel amaç, öğrencilerimizle hızlı iletişim içinde olmaktır. Nitekim iki yıl içerisinde çoğu öğrencimiz olmak üzere otuzbinin üzerinde ziyaretçimiz olmuştur. Zamanla sitemize gelen mesajlardan, takipçilerin sadece öğrenciler olmadığı, çeşitli alanlardan ve meslek gruplarından ziyaretçiler olduğunu öğrenmek bizi gururlandırdı.

Bu tasarım 2011 yılı Temmuz-Ağustos aylarında, üzerinde yaklaşık iki ay çalışılmış bir üründür. Tasarıma büyük ölçüde katkıda bulunmamla birlikte, asıl emek Görkem Bektaş'a ait olmuştur. Sanat danışmanımız Zeynep Neris'in katkıları büyüktür. Öte yandan, sitemizin kurulum aşamasında çok sayıda öğrencimiz ve dostumuz görüş ve önerilerini iletmişlerdir. Burada Hikmet Şükrü'ye ve özellikle siyaset bilimi bölümü öğrencilerine teşekkür etmeden geçemeyeceğim.
İnternet sitemizin yayına başlamasından sonra, bunun bir çeşit günlük olduğunu farkettim. Akademik ve sosyal yaşamda yaptığımız birçok şeyi buraya kaydetme ve daha sonra yeniden ulaşma imkanı sahip oluyoruz.

Sitemizin herkese yararlı olmasını diliyoruz. Gerek içeriğiyle, gerekse işlemsel açıdan her türlü görüş ve önerinin iletmeniz umuduyla.
 
vira bismillah 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------

www.veyseldinler.com was launched in February 2009. The main purpose of the website is to be in contact with students faster. Actually, within two years over 30.000 people visited -most of them are students- the website. We are proud of learning our visitors were not only our students, but also professionals from various fields.

This version design is a product of an effort nearly two months, from July to August in 2011. I had contributed to the design, but the actual designer is Görkem Bektaş. A large number of our students and our friends have given advices and suggestions during the installation. Special thanks to the students of the department of political science and public administration.

A personal website always turns into a diary after a while. Many kid of information about academic and social life have been saved and accessible.

Hope our website will be useful to everyone. Please e-mail for your suggestions.

e pluribus unum


Fotoğraflar
Videolar

  • Online ziyaretçi sayısı : 58
  • Günlük ziyaretçi sayısı : 209
  • Aylık Ziyaretçi sayısı : 17447
  • Toplam ziyaretçi sayısı : 1320058
  • IP Numaranız : 54.196.110.222

Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
TOKİ Yerleşkesi 19040 Çorum
yazışma adresi / for correspondence
PK 45 Çorum Türkiye
veysel@veyseldinler.com
 
Bu sitede yer alan yazı ve görseller ile ilgili 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Veysel Dinler'e
 aittir. Söz konusu içerik ve görseller eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde
 ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yayın ve fotokopi yoluyla çoğaltma için lütfen e-posta yoluyla izin isteyiniz.

Designed & Coded by Görkem Bektaş